Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ani náhodou. Leda že bych byl pod ochranou Kostěje Nesmrtelného a měl k dispozici luxusní zemljanku s bazénem a vlastním heliportem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Nechtěl. I přes celou řadu výhrad jsem v ČR spokojený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Je rozdíl bydlet v Moskvě v dobrém bytě a mít dostupnou práci a možnost vyžití než za polárním kruhem a být odkázaný na zásobování jednou za týden a teplotu v průměru minus 40 °C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Když pominu ruskou zimu, tak jedině kdybych byla „glavnyja pravitělka.“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ani ne,ale podívat se tam bych chtěl.Mají tam krásnou přírodu.Takové jezero Bajkal musí být nádhera.Svoji zem bych nechtěl nikdy opustit.Moc by se mi stýskalo.Všude dobře,doma nejlíp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co bych tam jako Čech dělal? Kdybych byl Rus, žil bych v Rusku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Víš co se říká – kde je dobře, tam je vlast. ;) :)
Ne že bych po tom toužil, ale jsem připraven v případě NUTNOSTI „zvednout kotvy“ a Rusko je přirozená exilová země, kam na mě špinavé pracky tohoto státu spolehlivě nedosáhnou. Jistě, jsou tu i jiné alternativy nespadající pod mocenskou sféru USA, třeba Čína. Jenže ruku na srdce – ting šiou sia xiao ti šuče? To bych asi nedal. ;) :D :D

Existují ale země, kam by se mi OPRAVDU nechtělo – KLDR (bída s nouzí), Írán (náboženský fanatismus) apod. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemíním měnit bydliště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To je dobrý nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Ani ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Chtěl bych si projet transsibiřskou magistrálu, ale žít tam ne. Je to ohromná země, ale ekonomiku má jako Španělsko. Při přepočtu na obyvatele zjistíme, že životní úroveň tam je prostě nízká. Oligarchie a totalitní myšlení lidí, to taky není moc super. Mám pár známých Rusů, mladých, kteří jsou proti ruské vládě, ale jinak je situace podobná asi jako u nás, většina voličů tíhne k vládě pevné ruky.
Raději bych se přestěhoval do sídla českých hokejových brankářů – na Floridu. Lidé tam neznají sníh, a mentalitou jsou někde jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Zajímavé čtení, ale děkuji, nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Nerozumím souvislosti článku a dotazu. Jako jestli ten článek by by měl čtenáře od žití v Rusku odradit, nebo přilákat. (Tedy pokud člověk přihlédne k tomu, v jakém duchu o Rusku informují naše média.) Článek je dost všeobecný, nekonkrétní, a na první pohled těžko posoudit, jestli tak chtějí schválit něco, co není správné.
Od života tam by mě asi odrazovaly nižší mzda, nízká hustota osídlení a s tím související horší dostupnost lékařské péče a konečně z různých internetových diskuzí vím, že část obyvatel má ještě myšlení pokřivené komunistickou velikášskou érou. Ale v celku se to zdá celkem dobré a za určitých podmínek bych tam klidně bydlel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví