JežíšKristus

Chtěli byste žít v Českosloven­skoslovensku?

Protektorát Čechy a Morava vznikl 16. 3. 1939, do té doby se jednalo o Československo.
Slovenská republika vznikla 14. 3. 1939.
Pokud by se dané dvě země spojili ke dni 15. 3. 1939 (tj. Československo a Slovensko), nutně by se nový stát jmenoval Československos­lovensko. Jak by se Vám líbilo žít v takovém státě? Není to zvláštní, že lidé v historii zkopírují jednu zemi dvakrát? Chce každý kus Slovenska jen pro sebe? Skutečně se nad Tatrou blýská? A co na to Jan Tleskač?

Odpovědi
paul1

Já jsem se narodil v „Protektorátu Čechy a Morava“, žil v Československu a tam se mi, až na režim, který jsem začal vnímat až po pubertě, celkem líbilo. Československos­lovensko si neumím představit. Ostatní otázky: no comment.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.