VaclavZeman

Chteli byste zit „non stop“ jako Michal David?

Michal David je opravdu legenda a to at uz na nej mate jakykoliv nazor. Chteli byste zit „non stop“ jako on? Mimochodem, nejlepsi odpoved odmenim tzv. palcem nahoru, mozna dokonce vice. Dekuju.

Odpovědi
Lotr2008

Ne, už jsem starý a potřebuji svůj klid. A Michala Davida rád nemám.

Mravenec

Ano, chci tu být věčně.

marci1

Žít „nonstop“ je pořád lepší, než žít život a „stop“! 🙂

df

Ty jsi bukvice?

VaclavZeman

Tak to jste me pobavil, pokud je to namireno proti mne. Jednak homosexual nejsem a jednak jsou podle me takoveto urazky v jednadvacatem stoleti uz hloupe a nechutne. Ale ne, ze bych ruzovy autobus plny LGBT lidi vyhledaval. Dekuju.

VaclavZeman

Dekuju, Lotre. Nezname se odnekud? Nejste z okoli Prerova?