DusanOrlik

Chtěli byste žít navždy?Napište proč

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

ten normální je plně dostačující.

Další odpovědi
Alesh

Ano

Ale pouze za předpokladu, že bych se fyzicky „zasekl“ v nějakých 20–25 fyzických letech života, tělo se mi neopotřebovávalo (klouby, šlachy, mozek apod.). Mentálně bych taky nestárl, čili bych stále dokázal zařadit mezi stejně staré. Neměl žádnou přenosnou chorobu (i když mě by nemohla zabít). A zároveň bych musel být nezranitelný, resp. plně zahojitelný, kdyby mi třeba uřízli po úraze ruku, aby mi dorostla. Za výše předpokladu uvedeného si to umím představit. Též by bylo dobré dopracovat to na rentiéra, furt chodit do práce by mě asi nelákalo. 😉

www

Ne

Stačilo, nebylo toho málo a děsím se věcí, které mohou přijít !
Navíc bychom se tady z toho všichni posrali, představ si, že bys potkával, nebo musel poslouchat debily věčně! 😁

baghira

Ne

Člověk na to není konstruovaný fyzicky ani psychicky.

bobrik

Ne

To není možné, smrtka si svojí práci hlídá dobře. Co by potom dělala, když by každý, třeba žil věčně?

anonym

Ne

Ne,stačí,když je V.I.Lenin „věčně živý“ !!!

slad08

Ano

Ale jak říká Aleš. Musel bych být nezranitelný.

Natee

Ne

Postupně přijít o všechny své přátele, rodinu? Sledovat, jak umírají, jak stárnou i přesto, že já zůstávám mladá? Ne, díky

filva

Ne

Jen asi 500–1 000 let, všechno někdy omrzí.