sesednizkola

Chtěli byste zažít takovouhle párty?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hM1yX3LgC-o

Už ať je zase léto. Ta zima je strašlivá. Čím jsem starší, tím méně mi tyhle punče, svařáky, groky a ostatní lepiče huby chutnají. Jo, dát si někde u Karlštejna ve venkovské hospůdce točené pivko pěkně na zahrádce a pak odejít i s půllitrama bez zaplacení… nebo skočit oblečenej do vody s mobilem a peněženkou v kapse, to jsou ty nejhezčí zážitky.

Nejlepší odpověď
douda

Zdravíčko dobrej den,
tady dole KEPLERova odpověd' se mi taky líbí, zdá se mi, že je od nás, od nás těch kteří si rádi zavzpomínají. Sice nevím kde je ta cihelna co viděl s oním nákladním vlakem, ale to nevadí, dal mi chut' odpovědět.
No a at' je jaro nebo léto, nebo podzim nebo zima, je to paráda a jsem taky starší.
A vzpomínám jak jsem šel jednou 15 km., když mě ujel poslední vlak z České Lípy, ale že jsem byl nachmelenej, tak jsem si cestou pobrukoval poslední bigbeátové vypalováky. (…, byly prázdniny ‚69)
No a z karlštejnska je taky vzpomínka, no kdo by tam nebyl, to snad byla tenkrát povinnost. No a bez placení možná, ale půltr bych nechal stát, ten pak překáží v dalším tažení za dobrodružstvím.
No a Helena by mi stejně řekla, ,,nech ho tady stát, kam ho potáhneš, né snad až na Smíchov,,
Tam jsem bydlel v Lidický na proti kinu Maják.
Jo to byly časy. Tak dál vzhůru do vzpomínek at‘ nám starším chutná.
Když je dobrá vzpomínka, tak nevadí ani že prší, nebo v zimě sněží.
ahoj Douda

Zdroj: …, no snad je to v pořádku, možná nějaká malá hrubka, nojono.

Další odpovědi
Drap

Určitě ne. Nemám rád takové a podobné akce. I zima je pěkná, stejně jako každé jiné roční období, když si to umíš užít.

Kepler

Ne vždy mejdany končí dobře. Ujel mi poslední noční spoj, tak jsem se vydal domů 12 km pěšky. Bylo hrozné, silnice se mi pořád zvedala kolmo. Pak jsem uviděl u cihelny stát nákladní vlak, tak jsem si naskočil. Stavěl skoro všude, jen ne tam, kde jsem potřeboval, takže jsem zase 4 km přejel. Doma ve 4 ráno jako na koni. Bylo to úžasné!

Kelt

Příjemné věci by chtěl asi každý prožít znovu. Každý si přeje prožít něco jiného, a tak to, co se líbí tobě, se nemusí líbit někomu jinému.

Mc Merkurion

… když chlastám, nepotřebuju k tomu mít kolotoč, aby se mi točila hlava … dyť ještě pořádně ani zima nezačla, a už nadáváš … souhlasím, v létě je to jinčí, je vidět skoro do rána, teploučko, grilovačka, už aby bylo …

aliendrone

Asi jsem se vyřádil v mládí (a že to BYLY TAHY – průsery, fízlové atd. ;) :D), dnes už jenom převážně vzpomínám. Prostě nějak jsem se usadil nebo unudil, či co. (Moc moc bych chtěl napsat něco jako „morálně vyzrál“, „dospěl“ aj. – jenže to by byly jen kecy. Asi do smrti budu drzý zpovykaný fracek. 🙂 )

Na roční období se tehdy nehledělo, ale uzávám, že v létě to mělo větší šmrnc – už jen kvůli tomu, že holky nebyly tak nabalené. ;) :) I to pivko chutalo jinak v létě, když byl pořádný pařák a pingl přede mne postavil „jedno orosené“…hmmmm! ;) :D :D