DusanOrlik

Chtěli byste vystupovat v reklamách?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Ano. A predstavuji si sama sebe na takovou reklamu , aby si me rodice objednavali … aby mnou strasili sve vlastni deti ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Terryle

Ne

nerada se vidím na obrazovce, a natožpak ještě v takový pitomině jako je reklama… :o/ Kdybych měla hynout hlady, tak to vezmu, ale jinak je sto lepších prací, co si umím představit.

Andělé

Ne

Ne,nesnáším se poslouchat,natož se na sebe koukat na videu.

anonym

Ano

Pokud ano, tak leda kostýmový nemluvený komparz někde v pozadí.
Párkrát jsem si něco podobného střihnul ve filmech a TV a proti tomu platí reklama daleko víc.
P.S. Zvláště s vyhlídkou na asistenci v šatně slavné protagonistky -iv-.

dědapetr

Ne

Nemohu na sebe koukat na videu,natož na reklamách.

quentos

Ne

sice se to dobře platí, ale žaludek bych na to neměl.

hanulka11

Ne

bez komentáře

panenka

Ne

Ne nechtěla

venkovan

Ne

Ne v klasických reklamách.
Ale jsou chvíle kdy jsem ochoten svůj obličej půjčit pro smysluplnou věc. Takže jsem se již na svět „díval“ z billboardů, stejně kazil lidem televizní pořady apod. Nic příjemného to ale pro ne není.

gnosis

Ano

zalezi kolik bych za ni dostal:) kdyby me financne zajistila do konce zivota, nevahal bych.

Miloslav

Ano

Protože potřebuju, jako důchodce, peníze na přežití.

filva

Ano

Pája

Ano

Hodně dloho po tom toužím, ale zároveň se toho bojím…

anonym

Zdravím Panenku:)