Kepler

Chtěli byste učit na univerzitě třetích zubů?

Samé čupr babky, všechny sledují mne, ne mobil, nehrají hry na mobilu, neposílají sms, dokonce si píšou poznámky.

https://www.fre­epik.com/free-photo/successful-stylish-mature-female-chief-executive-officer-wearing-eyeglasses-formal-clothes-looking-through-financial-report-working-office-desk-using-electronic-gadgets-making-notes_11202184­.htm#page=19&qu­ery=grandmother&po­sition=35

Nejlepší odpověď
paul1

Mohlo by to být lákavé i zajímavé, ale asi nemám tolik času – nic nestíhám.

Další odpovědi
marci1

Nechtěla, ale ty si to užij. Co může být pro muže lepší, než být středem pozornosti skupiny dam? 🙂

aliendrone

No co můžu snad od sexuálního štvance a erotozávisláka čekat? ;) :)
Je mi úplně jasné, JAK si to představuješ. Zástupy babuchen bez dechu tě sledujících, z nich polovina jsou „paní Hujerové model 2.0“ (ty totiž nosí švestičky z vlastní zahrádky již rovnou v čiré a tekuté, předestilované formě), privátní konzultace… Eh ty jeden! ;) :D :D

Ale ještě jsem tu JÁ ALIENDRONE, abych ti hodil francouzák do tvých snů! :)

  1. Bez újmy na hlasivkách nevydrží přednášku ani délesloužící poddůstojník z povolání – budeš muset ŘVÁT po celou dobu, aby tě slyšely i babky vzadu.
  2. Záda a klouby dostanou zabrat od neustálého mazání tabule – však víš, že když budeš muset psát půlmetrovými písmeny, tak je hnedky plná. A aby s sebou baby tahaly astronomické dalekohledy, kdyby si chtěly na tabuli něco přečíst… to nepřipadá v úvahu už jen s ohledem na jejich předvídatelnou kondici.
  3. Z věčného průvanu (způsobeného stálým otevíráním dveří dědky prostatiky šourajícími se na WC) dostaneš revma.

Atd., atd., mohl bych to rozebírat dál a dál, ale proč? Je jasné, že bys to NEVYDRŽEL ani fyzicky a už vůbec ne psychicky. Ona kolikrát stačí JEDINÁ herdekbaba k tomu, aby pro tě svištěla „rychlá“ a zkus si představit CELOU SMEČKU! :D :D :D

Inu, dobrého pomálu. Spokojeně tedy zakončuji připomínkové řízení s tím, že nepožaduji ani finanční odměnu za ZÁCHRANU TVÉHO ŽIVOTA! Jsem prostě úžasný, skvělý, nejkrásnější, hodný, jedinečný etc. aliendrone! A kdyby ti to NÁHODOU nestačilo, tak si představ, že si přihlášku podá i Její Excelence velvyslankyně PEKLA. Tedy… POKUD přežila 30.duben. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Paul: Nic nestíháš? Klobouk dolů, máš asi hodně činností a jsi aktivní. Ledaže ve staří trvá člověku všechno 3× déle, tak se volný čas vytratí. 🙂

paul1

Je to tak, mám hodně činností a také bohužel mi všechno trvá déle. Co se dá dělat – ani kopnout se do toho nedá 😁