Lgee

Chtěli byste si zkusit žít v horroru?

Třeba na jednu noc si vyzkoušet v dome ze zajetí démonů 2? Pouze v simulaci takže by se vám nemohlo nic stát (infarkt,mrtvice.) po jednom dni byste se automaticky proubudili ve skutečnosti.

PS: Mohl by to být skvělý zážitek, bez rizika, všechno by byly jen vjemy a pixely.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Ne, proč bych to dělal?

Gaming

Ano

elkon

Ne

Nejsem magor, tyhle zbytečnosti neřeším.

klumprt

Ano

Ovšem jedině jako nějakej ten šéf démonů 🙂

led

Ne

Iná odpoveď!
Chýba tu možnosť inej odpovede, preto anketové označenie nie je smerodatné.

Nepotrebujete žiť v horore, stačí keď s otvoreným srdcom a mysľou pozriete a aspoň chvíľku prežijete medzi spoločenskými „vydedencami“, bezdomovcami, rómskych kolóniach, vyskúšate si arogantnosť úradníkov na úradoch práce k nezamestnaným. Je to fakt horor, väčší než tie umelé, bezduché, vo filmoch

anonym

Ne

Asi ne, horory obecně nevyhledávám. Život mi občas sám připadá lehce hororový a nemám potřebu tento pocit ještě přiživovat 🙂 Ale uznávám že s vědomím, že je to jen VR hra pro nějakou ti náhlavní soupravu například by to mohla být chvilku zábava, po prvním větším stresu či leknutí bych ale VR sundal a tím by to pro mě končilo 🙂.

metro

Ne

Znám několik hororů, ale horror ani jeden. 🙂