ahold

Chtěli byste si zkusit být dalším Robinzonem v TV reality show?

Právě skončila 1. řada reality show Robinsonův ostrov.
Šli byste do toho?

A pokud by to bylo bez kamer? Jen pro pocit, co vydržím?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, ani náhodou…
Nejsem exhibicionista…
😉

Další odpovědi
Nuk nuk

NIkdy bych nešla do žádné reality show.

Drap

Určitě ne. Neni to o tom kdo co dokáže, ale převládají intriky, taktizování a podobně. A i kdyby to bylo v pořádku tak ne. Proč bych si měl něco dokazovat před diváky?

Kepler

Ani za nic, jsou tam samé škaredé baby.

marci1

Rozhodně ne. V životě má člověk dosti adrenalinu a exhibicionalistka nejsem. To bych raději třeba skočila padákem. 🙂

Lamalam

Do žádné TV show bych nikdy nešla.

briketka10

Za 1.) na to fyzicky nemám. :)
Za 2.) hladovět nehodlám :(
Za 3.) zavřít se na jeden ostrov
s intrikány se nenechám. :(

Přijít o zdraví a zhubnout na kost,
jako David, kterému jsem to moc
přála, ale už mu nestačily síly.
Byl od začátku můj favorit č.1 😁

Kryšpín

Musí na to být vyšší norma inteligence

gecco

Drape – uklidním tě, tyhle show mají scénáristu a režiséra, intriky jsou až následně…
😉

gecco

Keplere – to je schválně, ani krokodýl to nežere…
😉

Kepler

Týýýbrďo! Ti filmaři nejsou zase až tak blbí. Škoda, že to nevzal do rukou pan Troška. S těma bábama z Hoštic by to bylo celosvětové terno!