novvem

Chtěli byste se podívat do vesmíru?

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě a rád bych letěl s Hawkingem, kdyby mi dal Branson letenku zadara.

Další odpovědi
Drap

Ne. Nijak mně to neláká. Ještě jsem neviděl spoustu věcí tady.

Lamalam

Ano, chtěla.

cochee

Zadarmo a na výlet – proč ne.
Ale zatím se ve vesmíru buď pracuje (kosmonauti) anebo se za to platí (milio- a miliardáři), takže nic-nic.

pepe88

Já bych klidně odletěl hned i na jinou planetu kdyby to šlo,,vydržel bych bez masa i piva to bych obětoval.

gecco

Koukám do vesmíru kdykoli pohlédnu na oblohu…
😉
Ale kosmický let mne neláká, nerad lítám i níž, letadlem, ne tak nějakou takovou prtavou ´potvorou´…
😉