Miroslavst

Chtěli byste poznat neznámo?

Napadla mě tato otázka. Já vím, zase bude někdo nadávat, že jsem zvědavej. Chtěli byste poznat někoho, kdo je na druhé straně otázek-odpovědí?
Koho si představujete na druhé straně?
Třeba zajít na pivo nebo kávu nebo tak. Třeba je to trdlo, ale vzdělaný a hodně ví, třeba je to soused(ka) vedle z bytu a vůbec o sobě nevíme :D Myslíte si, že by to mohl být i kolega(kolegině) z práce co sedí vedle u stolu? :D :D

Nejlepší odpověď
quentos

Až na zhruba dvě tři výjimky určitě ;{)= už zde byl i pokus o zorganizování srazu, ale nějak nedopadl, hatili to i správci serveru…

Že by to byl kolega či soused, to strach nemám – jak jsem tak četl, většina vás je Pražáků, od nás z Krkonoš kromě sebe o nikom nevím ;{)=

Další odpovědi
fortin

Ano, obecně ano. Mohu říct že někteří lidé vědí hodně o spodním tématu a nevadí jim to a to je vše. Pak jsou lidé kteří mají málo času, je doba stříhání stromů. Od těch se naučím když někdy čas mají ale nemají čas prolézat potrubí netu. A pak jsou lidé kteří nemají čas, ale já žasnu jaké vědomosti mají.
A na ‚pivo‘ slyším.

Zdroj: ještě jedno poslední

anonym

Mohlo by to být zajímavé,ale někdy jsou lepší představy,pokud jsou­.

Michal

Poznat neznámou osobu je zážitek kladný i záporný,ale chci poznávat, já mimochodem Vás.

FOG

Jiz jsem zkousel ten sraz,ale nejak to nevyslo.Nezlobte se rad organizuji ty skolni a tak me to jen napadlo.