CTTON

Chtěli byste používat windows XP?

Pokud byste dostali tu možnost, používali byste je?

Odpovědi
Emefej

Ne. Nemám důvod přecházet z Linuxu.

Kepler

Jen za předpokladu, že bych měl neprůstřelný antivir (který ovšem neexistuje). XPéčko bylo děravé, až běda. Ale pracovalo se s ním příjemně, žádné zbytečné složitosti. Čím vyšší win, tím náročnější a nepochopitelnější. Přesto je bezpečnost pořád na h… Taky přecházím na Linux.

elkon

Ne, jsou dávno překonané.

Justin1

Dokud byly Visty, tak jsem preferoval ixpéčka, ale teď už bych ixpéčka nepoužíval.

Na YouTube jsem viděl návody, jak se dá i Linux upravit tak, aby vypadal jako ixpéčka.

kelley

Ano. Pokud by byl k dispozici odpovídající antivir, ovladače k hardwaru a přístup k velkým diskům a souborům. XP od SP2 byl nejlepší systém od Microsoftu.