Gus_Fring

Chtěli byste někdy sraz lidí z Odpovědi.cz?

Popřípadě byl už nějaký?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, nechtěl. Online svět je online, reálný svět je reálný. Nebývá dobrý nápad to měnit.

Další odpovědi
jirka F

Už se tady o tom debatovalo před léty. Ano s některými bych se chtěl někdy setkat pokud by to bylo možné. 🤐

paul1

S některými by jsem se rád setkal.

Drap

Ne nechtěl. K čemu by to bylo dobré.?

Lotr2008

Ani ne (i když bych tedy přeci jenom chtěl poznat osobně Rokia, to by byl jistě úlet). Navíc já sám už ani nikam moc bez pomoci neujdu.

anickakocick

Tady asi není moc holek se kterejma bych se kámošila. Ale možná se tu najdou nějací fešáci, psala jsem si tu třeba s borcem co má doma nějakýho krásňoučkýho psíka. Takže s ním bych si klidně povídala, když mi ho ukáže. 🐶🐶

hapiky

Já bych to přivítal. Neměl bych s tím vůbec žádný problém.
K tomu nikdy nemůže dojít, neboť se někteří za sebe stydí. Hodně stydí.

rrihamirek1

no je legracni paradox ze ti kteri se zde chovaji hulvatsky a vysilaji neuveritelne sproste invektivy, zakonite sraz nechteji. urcite ani Elkon a Disraeli nechce. ja chci.

Kazatel

To není dobrý nápad.

Bohatě stačí zajít do hospody na jedno a hned si pět nicků pokecá.

elkon

Je to nesmysl. K ničemu by to nebylo.

Dvorní šašek

Ani ne. Digitální svět bych nezaměňoval za ten reálný.

Rocker

Anicka: Já mám dva pejsky z útulku.Ale fešák jsem byl naposled před 20 lety 😃

Filip84

Anicka: já mám taky psa, z útulku, jmenuje se Isolde Walburga Erzsébet Anastasia Władysława Kunhuta Maria Reglindis, akorát teda nevím, jestli je hezká. Ona je ročník 2011 (asi leden), nemá jednu kozu (má po mastektomii, měla na ní novotvar dlouhý skoro 3"), a teďka mi tloustne, tak jsme byli na veterině, jestli nemá další novotvar – nemá, prostě je tučná, tak má dietu, pročež je mírně nevrlá. Prostě starší psice, no. 🙂

Gus_Fring

Vidíte, souhlasím s druhou větou Kazatele. A proto jsem dal dva lajky jednomu člověku. :)

Kazatel

Tak hopitiho byste poznali podle ukroušké vlajky :)

hapiky

Žádnou nemám, ani nesháním. Že jsem na straně trpícího státu neznamená, že jsem nějaký fanatik. To jste ze mě udělali VY!

Filip84

Musíme ho lapit, svázat do kozelce, vrazit do pytle s kameny, zavázat, ten pytel přivázat na provaz, hodit do řeky z mostu, nechat ho tam do rána (jinými slovy: utopit v pytli se svázanými údy), ráno vytáhnout, vyndat a pověsit na šibenici (postavíme, kvůli němu se to vyplatí!) s cedulkou, co to bylo zač, a co to udělalo – všem pro výstrahu! 🙂

Ne, vážně: jako chtěl by jsi s ním mluvit? Já ne, nehovořím řečí jeho kmene.

hapiky

Příspěvek smazán administrátorem.

Filip84

Lotr: on ten Rokio nebude „na živo“ až taková „bomba“, jako tady. Já znám podobné lidi, opravdu to není až tak, to bys s ním musel být delší dobu, vidět ty jeho stavy, a tak, abys pochopil. 🙂