Chtěli byste mít tři ruce?

Pokud ano, tak kde by ta třetí ruka byla? Mezi poprsím?

Na hlavě, abyste se mohli poškrábat na zádech?
No a co si pak dáte v zimě na hlavu když tam bude ruka místo čepice? :)

Odpovědi
Kepler

Ano, ale jen pokud by ta třetí byla výhodou a né překážkou.

Často by se mi jako domácímu kutilovi hodila. Umístil bych ji na pravé ruce jako zatažitelný aplikátor, uchopovací chapadýlko, nebo tak nějak podobně. Na svědění zad používám stěny a futra, podobně jako medvěd stromy.

luckykubrt

Jiná odpověď

Já bych chtěl mít osm rukou a stříkat po okolí inkoust. :D :D :D

bolak

Jiná odpověď

A kdo říká že nemám?

Nuk nuk

Jiná odpověď

Někdy mámdojem, že bych jich potřebovala tak 20 a z toho nejméně dvě natahovací.

anonym

Ne, protože bych to bylo společensky nepřijatelné.

Asi ne , vypadali by jsme jak magoři .

anonym

Ne, protože bych to bylo společensky nepřijatelné.

Já mám 4, takže ne.

Lukáš Rusek

Jiná odpověď

Tři ruce bych chtít nechtěl, protože nevím kde bych je chtěl mít. Na zádech: Jak bych si lehl?. Na hlavě: Jak bych si dal čepici a kde by mi rostli vlasy?. Na břiše nebo poprsí: Jak bych se přikryl peřinou oblékl do oblečení. Samé nevýhody. Jsem spokojený že mám dvě ruce funkční a vyhovuje mi to.

Šidlo

Jiná odpověď

iba ak rovno 4, my sme symetrické tvory, čo sa týka pohybu