Kelt

Chtěli byste mít takovou televizi?

Chtěli byste mít televizi s tlačítky, které by měly zvláštní funkce. Například stisknutím by se daná osoba dostala přímo k vám, nebo vy byste se mohli dostat do děje. Mohli byste takto ovlivňovat ději. Samozřejmě by to bylo virtuelní, protože co člověk, to jiná představa o ději. Zajímavé by to bylo při nějakém sportu. A neexistuje náhodou taková hra na PC nebo Play station založená na tomto principu? Děkuji.

Odpovědi
Emefej

Někdy bych přivítal televizi, na které by bylo tlačítko, pomocí kterého bych dal pěstí tomu člověku, který právě mluví na obrazovce. To by bylo ran.