Avatar uživatele
Kepler

Chtěli byste mít takovou buginu?

https://www.no­vinky.cz/auto/cla­nek/mitsubishi-predstavilo-buginu-s-turbinou-otaci-se-jako-tank-40301253?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=z-boxiku

První teréňák, který se mi opravdu libí. To je opravdu high-tech!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, dust8 před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dust8

Luxusní! :) Umět se naučit zase řídit se skoro propadlým řidičakem a mít v ní volant na levo, tak bych s tím vyrazil někam do přírody.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Rozhodně ne! Čím víc adidas, tím víc poruchové. Když jsem viděl onehdá pořad top10 o terénních autech Hummer byl na pátém místě. Předčil ho i Willys. A proč? Spolehlivost, nenáročnost. Na prvním místě… kdo hádá land rover defender. Ten starej. Kromě vysoké průchodnosti, jednoduchosti, spolehlivosti… Navíc díky alu karoserii a hlavním dílům. Dalším vozem, který se umístil tak vysoko byl mercedes G. Od dob vývoje do dneška je na něm minimum změn. Proč asi, žejo. Zajímavé je, že v top10 nebyl ani jediný moderní „technologický“ stroj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Je to pěkné, ale nezávodím, své pozemky mám nevelké a jide s tím v terénu jezdit nelze, takže bych si to asi ani neužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano. Parádní, krásný design! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mít ŘP a žít jinde tak určitě 😁
Je to pecka!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Vzhledem k tomu, že převážně jezdím po českých silnicích, ne. Přijde mi zbytečná.
I když znám kvalitu čekých silnic 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to zbytečná věc, pro normální ježdění mě stačí SUV, nebo MPV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

No tak před 30 lety bych o tom uvažoval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek