Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ano, chtěl/a

Zkusit se má všechno!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

v žádném případě; nejlepší by bylo, aby bydlel co nejdál

Zdůvodňovat není třeba, kdo sleduje tuhle poradnu ví své. A nepotřebuji zbytečně další nahlášení i když by mi to bylo v podstatě jedno.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

jiná odpověď

… tak kvůli tomu se do Znojma stěhovat nebudu a tady bys zase pro změnu nevydržel se mnou ty >>> to víš, co bych tady dělal s nekuřáckým abstinentem a baba taky nejsi !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

v žádném případě; nejlepší by bylo, aby bydlel co nejdál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

jiná odpověď

Kdybys v noci neštěkal a v šest ráno nezatloukal hřebíky do zdi, tak by mi to bylo jedno.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

v žádném případě; nejlepší by bylo, aby bydlel co nejdál

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

jiná odpověď

Je mi to celkem buřt, ať už by ses projevoval jakkoliv. Tím, že bydlím na baráku, tak sousedé mají minimální přímý vliv na mé bydlení, to se s bydlením v bytě nedá srovnat.

Zdroj: Můj dům – můj hrad.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jiná odpověď

Ano, ale…

Musel by sis odpustit některé ze svých zálib a to konkrétně: bonzovat poldům, doktorům, ostatním úřadům, sousedkám, všem ostatním bonzákům od pohledu a taky tady na odpovědích. Pak by to šlo. (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rokio

Mc Merkurion: Vím, že jsem nemocný. Pozoruji na sobě známky mánie a trpím těžkou nespavostí. K psychiatrovi jsem šel dobrovolně a v blázinci jsem nikdy nebyl. Doktor si myslí, že v jádru jsem dobrý člověk.

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… promiň, vím že jsi nemocný, ale SAKRA, kde ve své odpovědi píšu o nemoci ??? … nebo oni už přišli na to, že nekuřáctví a abstinence je skutečně nemoc ??? … no, a jestli se cejtíš bejt ženská, tak se holt běž léčit, ale já mám raději ty od přírody …

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Mc Merkurion: Já se omlouvám. Jsem nepozorný. Ten příspěvek jsem chtěl napsat pod moji otázku o těch prášcích. A cítím se být muž a vím, že nekuřáctví a abstinence není nemoc.

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já si to hned myslel … ale to víš: dvakrát měř a jednou řež aneb práce kvapná houbelec platná …

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Markusei: Zatím nejlepší odpověď. Pokud nebude lepší, dostane nominaci.

před 1475 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek