Avatar uživatele
Kepler

Chtěli byste mít na stáří takový vejminek?

Považte ty výhody: ticho, žádní parchanti neřvou pod okny, mohl bych rybařit kdykoliv, žádní otravní sousedi, prostě úžasné soukromí. Nevýhoda mě napadá jenom jedna: musel bych mít motorový člun na nákupy, případně brusle a sáňky. Napadají vás nějaké další?

https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 2311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ahold

1url.cz/ItXOd
Toto Keplere bych chtěla taky a moc. Ani ten motorový člun by nebyl třeba. Stačil by nafukovací. Ale jinak se vším souhlas 😁

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

Upravil/a: ahold

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Kdyby byl volný a měla bych ty prachy hned
jsem tam a užívám si. Ryby ty miluju. Chytat
je umím taky. A to soukromí by mě lákalo ze
všeho nejvíc. Ohniště jen sama pro sebe a
mýho kocourka. Ten tuze rád ryby :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

No jestli myslíš Just Room Enough Island, tak ano, stačil by.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckykubrt

Chtělo by to trochu větší ostrůvek na zahrádku. A taky by nebylo špatné sklepení jež by tvořili skleněné tabule, aby jsi mohl sledovat život pod vodou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Načo cez veľkú mláku… Môžte kúpiť aj bližšie, v Európe
pozrite si https://www.go­ogle.sk/search?q=os­trov%2Bna%2Bpre­daj&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&­dcr=0&ei=L-FDWpXcJ4aT8Qf­3_K7QCw

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na dovču bych to brala, ale myslím si, že tam jezdí zástupy turistů. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Moc nechápu, k čemu je na nákupy potřeba motorový člun, ale budiž Keplere, beru že jsi prostě „svojský“, jak by řekli naši východní bratia. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Sice nelze poznat na který vejminek myslíš, ale já si vystačím s tím co mám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

A co procházky?
Nechtěla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

briketko, ryby jsem nikdy nechytal (ty později dodával jen můj ogárek – většinou pstruhy), ale tam bych se to naučil. Jako singl jsem koupil na vánoce kapra jako bejk – 4,5 kg + něco na polévku, ještě jsem ho nezpacifikoval, ale zítra vařím druhý hrnec polévky!

před 2310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Keplere
my měli hodně řízečků z kapříka a polívečka byla báječná.
Už je snědená. Tu mám strašně ráda… Ty se máš další hrnec
MŇÁM :)
A ty ryby nás naučil chytat náš taťka to víš chtěl kluky, tak
nás učil i fotbal, veslovat, pádlovat všechny klukovský věci.
Já jsem byla Honza a ségra Vašek do 18 možná i dýl nám tak
říkal i před lidma. Mě to nevadilo.

před 2310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Pardon, zapomněl jsem vložit odkaz… snad mi ho do otázky nějaká dobrá duše vloží https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

před 2311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Xixixi, já to bohužel udělat nemohu. ;) :D Ale držím ti palce, třeba se mezi udavači/mazači najde někdo ochotný…optimis­ticky doufám. :)

No, pokud by tam byla elektřina a internet, tak se to jeví jako parádní chyža. Jen kdyby to bylo DÁL od břehu, víš jak dobře a DALEKO se nese vřískot harantů po hladině? ;) :D

před 2311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Bohužel opravovat otázky může jen annas a quentos, naši hlídači kultury projevu a dodržování mezer v textu 🙂

před 2310 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Hned jsem si všiml, že ti tam něco chybí, ale také jsem hned pochopil.
Sám jsem se koukal na mapy, jak to tam vypadá, ale přiblížit to nějak víc nejde, takže opravdu věřit tomu co píšou.
A znovu říkám, stačil by.

před 2311 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, jsi chápavý a docvaklo ti to správně. Mea culpa!

před 2311 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek