Kepler

Chtěli byste mít na stáří takový vejminek?

Považte ty výhody: ticho, žádní parchanti neřvou pod okny, mohl bych rybařit kdykoliv, žádní otravní sousedi, prostě úžasné soukromí. Nevýhoda mě napadá jenom jedna: musel bych mít motorový člun na nákupy, případně brusle a sáňky. Napadají vás nějaké další?

https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

Nejlepší odpověď
ahold

1url.cz/ItXOd
Toto Keplere bych chtěla taky a moc. Ani ten motorový člun by nebyl třeba. Stačil by nafukovací. Ale jinak se vším souhlas 😁

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

Další odpovědi
briketka10

Kdyby byl volný a měla bych ty prachy hned
jsem tam a užívám si. Ryby ty miluju. Chytat
je umím taky. A to soukromí by mě lákalo ze
všeho nejvíc. Ohniště jen sama pro sebe a
mýho kocourka. Ten tuze rád ryby :)

JájsemRaibek

No jestli myslíš Just Room Enough Island, tak ano, stačil by.

luckykubrt

Chtělo by to trochu větší ostrůvek na zahrádku. A taky by nebylo špatné sklepení jež by tvořili skleněné tabule, aby jsi mohl sledovat život pod vodou. 🙂

led

Načo cez veľkú mláku… Môžte kúpiť aj bližšie, v Európe
pozrite si https://www.go­ogle.sk/search?q=os­trov%2Bna%2Bpre­daj&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&­dcr=0&ei=L-FDWpXcJ4aT8Qf­3_K7QCw

marci1

Na dovču bych to brala, ale myslím si, že tam jezdí zástupy turistů. 🙂

aliendrone

Moc nechápu, k čemu je na nákupy potřeba motorový člun, ale budiž Keplere, beru že jsi prostě „svojský“, jak by řekli naši východní bratia. ;) :D :D

Drap

Sice nelze poznat na který vejminek myslíš, ale já si vystačím s tím co mám.

ivzez

A co procházky?
Nechtěla.

Kepler

briketko, ryby jsem nikdy nechytal (ty později dodával jen můj ogárek – většinou pstruhy), ale tam bych se to naučil. Jako singl jsem koupil na vánoce kapra jako bejk – 4,5 kg + něco na polévku, ještě jsem ho nezpacifikoval, ale zítra vařím druhý hrnec polévky!

briketka10

Keplere
my měli hodně řízečků z kapříka a polívečka byla báječná.
Už je snědená. Tu mám strašně ráda… Ty se máš další hrnec
MŇÁM :)
A ty ryby nás naučil chytat náš taťka to víš chtěl kluky, tak
nás učil i fotbal, veslovat, pádlovat všechny klukovský věci.
Já jsem byla Honza a ségra Vašek do 18 možná i dýl nám tak
říkal i před lidma. Mě to nevadilo.

Kepler

Pardon, zapomněl jsem vložit odkaz… snad mi ho do otázky nějaká dobrá duše vloží https://www.no­vinky.cz/cesto­vani/458907-nejmensi-obydleny-ostrov-na-svete-ma-dost-mista-jen-na-domek-a-strom.html

aliendrone

Xixixi, já to bohužel udělat nemohu. ;) :D Ale držím ti palce, třeba se mezi udavači/mazači najde někdo ochotný…optimis­ticky doufám. :)

No, pokud by tam byla elektřina a internet, tak se to jeví jako parádní chyža. Jen kdyby to bylo DÁL od břehu, víš jak dobře a DALEKO se nese vřískot harantů po hladině? ;) :D

Kepler

Bohužel opravovat otázky může jen annas a quentos, naši hlídači kultury projevu a dodržování mezer v textu 🙂

JájsemRaibek

Hned jsem si všiml, že ti tam něco chybí, ale také jsem hned pochopil.
Sám jsem se koukal na mapy, jak to tam vypadá, ale přiblížit to nějak víc nejde, takže opravdu věřit tomu co píšou.
A znovu říkám, stačil by.

Kepler

Jo, jsi chápavý a docvaklo ti to správně. Mea culpa!