Rokio

Chtěli byste mít křídla?

Pokud ano, tak andělská, nebo démoní?

Nejlepší odpověď
Ametyst

jiná odpověď

Ano, chtěla bych mít křídla, abych se přemisťování z bodu A do bodu B. Ale v tomto případě soběstačnosti na mně nikdo nevydělá, takže budu nejspíš muset vyplňovat “ knihu jízd”, aby mi vláda zdanila kilometry. 🙂

Další odpovědi
Kelt

jiná odpověď

Pokud by mi to umožnilo rychlejší pohyb mezi několika body, tak by mi stačil vrtulník.

paul1

jiná odpověď

Křídla ani ne, ale líbí se mi tzv. vírník. Šikovný dopravní prostředek, viděl jem pár videí o létání s tímto jakýmsi malým vrtulníkem.

hapiky

jiná odpověď

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=H5bLtPxmDzA

marci1

jiná odpověď

Ano chtěla, ale jen v případě, že bych měla i ruce! 🙂

Kepler

Nechtěl bych mít křídla.

Ve smylu dašho přídavného orgánu urřiě ne. Pracuji na malém skútru, co bude parkovat na lodžií pod plachtou a udělá třistazmíta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.