Jack 12323

Chtěli byste mít hodnotu majetku vaší domácnosti 15 milionů korun?

Nejlepší odpověď
led

A dopadnúť ako Bohoušek vo filme Dědictví aneb Kurvahošigutntág?
Radšej ostanem vo svojej medovníkovej chalúpke na kuracej nôžke v čiernom lese pri kotli nad ohňom a počkám si na devízových turistov.

Další odpovědi
Klaproth

Nechtěl jsem to, ale dědictví se na mě zřítilo.

hapiky

A z jakého důvodu? Aby tě případní hosté plácali po ramenou, nebo aby ses bál odejít z domu, aby tě nevykradli?

zjentek

Prachy s sebou nesou svobodu. Majetek člověka o svobodu naopak připravuje. To je zvláštní rovnice, z který mně plyne, že je dobrý mít 15 mega v kapse! Jinak taky můžeš chodit celej život v kruhu a vůbec to nemusíš tušit, prachy neprachy. Zkrátka nikdo asi netouží po majetku, který si nemůže nebo nedokáže vychutnat a slouží mu a slouží. To už je potom svobodnějším rozhodnutím TO ZABALIT a odjet na zapad dělat housekeeping skutečným pracháčům. Třeba do Hollywoodu. NEJLÉPE Emmě Stone!!! Člověk takhle aspoň něco zažije, na rozdíl od života s patnácti miliony v Horní Dolní. Tywoe Jacku tobě ta krupica (boby/kroupy) jaksi nedá spát, prober se hochu, okolo utíká život a stárnou baby! (;

Lgee

Ne žádný majetek stejně nikdo nemá (kromě kryptomen a skinů)

ivzez

Nechtěla.