Kelt

Chtěli byste mít helikoptéru, třeba na pár dní?

Chtěli byste mít doma helikoptéru, třeba na několik dní? Měli byste k dispozici i pilota, nebo byste absolvovali kurs a mohli s tím lítat sami. Byli byste na opačném konci republiky rychleji než autem, nebo vlakem. Uvítali byste to, nebo ne? Děkuji.

Odpovědi
orwell

Jo, to by bylo prima. Nejsem si ale jistý, zda bych řízení zvládl, takže bych bral i pilota. Ona to totiž není žádná legrace. Ale snad bych si i troufl. Konec konců nahoru můžeš, dolů musíš 🙂

Drap

Neuvítal.

Shoehardt

Nechtěl. Trpím strachem z výšek.

anonym

Jasně. Pěkně letecky k moři na den. ;)

mzm

Jo, jednu malou už mám (RC), velkou bych taky zkusil. :)
Pilotáž s trochou kázně a tréninku je jednodušší jak to RC… :)

Dochy

Jo chtěl. I s kursem a palivem… 😉

led

Oci, ja chcem stíhačku a aspoň s 3 Machmi, prosím, prosím…
O náklady sa podelíme, ty zaplatíš a ja budem lietať, dobre?
preáč, ocko, zabudla som na dobré vychovanie. Ďakujem.

ivzez

Kdepak! Byt mám jen trochu větší než „tak akorát“,
ale s helikoptérou a pilotem bych se sem nevešla.