Kepler

Chtěli byste se dožít věku 120 let?

Pak podle mystického MUDr. Drahokoupila kupte Heat Tonic! Draze koupíte elixír mládí! Co byste za to dali? 🙂

https://lifeblg­.ru/cz/109-2/?utm_medium=747&ut­m_campaign=6&ut­m_content=4433610&ut­m_source=57046682­s1346871193&sid1=945887&­price=5.7&vco­de=7lhw7yjn2u7swrz9&li­d=955&out_ids=&tr=bGlmZW­JsZy5ydS9vY3Rv&http­s=1&ck=1

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nechtěl, nebavilo by mě to tu tak dlouho smrdět :)

Další odpovědi
zjentek

120? To je STRAŠNĚ MÁLO!

Rokio

Ano, chtěl, ale pravděpodobně se dožiji maximálně 80-ti let, spíše 70-ti let. Problémy s cévami mám už teď. Nemám sice hypertenzi, ale mám tachikardii.

Až budu milionář, tak si možná budu daný přípravek kupovat. Díky za tip, Keplere.

orwell

120 let? Jedině za trest! Když vidím, co stáří s člověkem dělá už po šedesátce, děsím se jenom pomyslet. Proti věku není léku! Jenom šmejdi obchodují s „nesmrtelností“ a blbci nim na to skáčou.
https://recen­zezdarma.cz/he­art-tonic-recenze/

anonym

Hezký, ten web je samozřejmě dokonalou ukázkou podvodné nabídky. Především v oblasti „placebo rádo-by-medicíny“ je toho na webu opravdu plno a objevuje se to v reklamách snad všude. Regulace a postihování takových absurdností jsou bohužel velmi slabé a neúčinné.

marci1

Pokud budu přiměřeně zdravá, soběstačná proč ne? S tímto „šmejdem“ ale zcela určitě ne! Ale to jméno „pana doktora“ vybrali „šmejdi“ bezvadně: draho koupil. 🙂
A např. v Polsku se pan doktor jmenuje Andrzej Mariański.
https://sandi­sy.myshopify.com/pa­ges/pre1

led

a to, vážení, sa pýta púhe 4 storočia starý mladík Kepler… Prezraďte nám tajomstvo vášho bytia a neposielajte pri tom k šmejdom. Máme snáď dopadnúť ako Goetheho Faust?
Nie, radšej sa dožijem vo svojej dnešnej podobe svojich 150–160 rokov a potom, tak ako už niekoľko tisícročí, vás budem strašiť v inom zjave.

Kepler

Zjentek: co by sis s tím počal? Třetí zuby ti už nenarostou a ostatní by tě považovali za pozoruhodného kmeta, ale vůbec by ti nerozuměli.

zjentek

Možná máš pravdu. Na druhou stranu, můj vymezený čas mně není vymezený proto, aby mi ostatní rozuměli. (;

Kepler

To je taky fakt!