Mára.kunta

Chtěli byste dostávat výplatu každý den?

Při takovým normálním ne úplně velkým ani úplně malým platu 20–25 čistýho. Nebo vám to vyhovuje jednou měsíčně na účet? Pokud to máte jinak nebo jste živnostníci, napiště jak by to podle vás bylo lepší a proč. Já sám na to názor nijaký nemám, protože oboje má své pro a proti.

Nejlepší odpověď
gecco

Jednou měsíčně na účet je naprosto dostačující…
Dovedeš si představit ten nárůst ´papírování´ při denní výplatě??
😉

Další odpovědi
Drap

Nevidím důvod, proč zavedený způsob jednou za měsíc měnit.

marci1

Myslím si, že rozumní lidé by si poradili s výplatou každý den i jednou za měsíc. Kdysi byli lidé vypláceni každý den, dnes někteří brigádníci taky. Bohužel někteří by každodenní výplatu propili ten samý den v hospodě a že by měli zaplatit nájem, inkaso a další pravidelné měsíční platby, to by jim bylo fuk. Před r.89 se vyplácely výplaty ve dvou dávkách za měsíc. Tzv. záloha na mzdu a doplatek mzdy. Vyhovuje mi příjem peněz jednou za měsíc. 🙂