Rokio

Chtěli byste být rytířem, biskupem nebo bohatým obchodníkem ve středověku a proč?

Souboj tří středověkých vrstev

Nejlepší odpověď
Emefej

Ničím, ve středověku bych rozhodně žít nechtěl.

Další odpovědi
Agneta

Mojí dobou je sice 1600 až 1900, ale středověk* bych taky brala:DDD
Kdybys měl stroj času tak se ozvi.

*)lidé na nejvyšším sociálním stupni si žili lépe než dnes

turbo085

Rytíř. Zdá se mi, že čest, statečnost, gentlemanství a úcta se v dnešní době nenosí :(

ivzez

Rytířem,
částečně ze stejného důvodu jako Turbo085 – čestnost se dnes moc „nenosí“,

částečně ze zvědavosti:
ráda bych se setkala s Gutenbergem a tehdejšími skladateli, lákalo
by mne zkusit hrát na tehdejší hudební nástroje (replika není originál)