Lgee

Chtěli byste být raději v simulaci krásné bohyně, nebo ošklivého boha?

Pokud byste si mohly vybrat v jaké simulaci byste žili (nic by to neměnilo na tom, jaká by simulace byla.)

Odpovědi
Drap

Ani v jednom. Další tvoje nesmyslná otázka.
Možná by ti pomohlo, dozvědět se, co je to simulace, když to slovo používáš.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Simulace

elkon

Dej už s tím pokoj, i dítě ve školce má lepší nápady.

zjentek

Ženské ti pravdu nepoví, zbytečné plýtvání energie pro otázku.

Rokio

Chtěl bych být raději v simulaci krásně bohyně. Líbilo by se mi být konkrétně Athénou. Athéna je řecká bohyně moudrosti a války a pokud jde o vzhled, tak je celkem pěkná.