Lgee

Chtěli byste být nezranitelný?

Chtěli byste být nezranitelným/nez­ranitelou, nic by vás nemohlo zabít měly byste hmotné tělo které máte teď nebo třeba za mlada. Na věci byste normálně sahat mohly a mohly byste dělat všechno. Ale když by vás chtěl třeba někdo sejmout tak by kulka proletěla skrz vas. Mohli byste si dělat co chcete protože by vám nikdo nikdy nemohl nic říct.

Odpovědi
Rokio

Chtěl bych být nezranitelný

Bylo by to super.

Kepler

Nechtěl

Proč? To bych neměl ani právo umřít, když mě to přestane bavit?

agentpv

Nechtěl

nechtěl – protože by mi sebrali invalidní důchod !! 🙂

Drap

Nechtěl

,,

dubraro

Chtěl bych být nezranitelný

Při každodenní nutnosti používat auto k obživě bych docela rád měl jistotu, že to přežiju, když mne někdo na silnici sejme. Jako to třeba zrovna včera zkusila parta ožralých Poláků.