monkeyy

Chtěli byste byt nesmrtelni ??

Žil bys navždy

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Netuším ,k čemu by mi taková nesmrtelnost mohla být dobrá.

Další odpovědi
redy

Nó o tom sem nepřemejšlela.Ale když se ptáš tak ne, stejně to neovlivním 🙂

nnn1

V těch podmínkách, které pro nás chystá Bůh, bych chtěla žít věčně (v Bibli slibuje, že ničemní lidé nebudou existovat (Žalm 37:9,10); na zemi bude dost jídla pro všechny (Žalm 72:16); lidé nebudou nemocní (Izajáš 33:24); zvířata nebudou nebezpečná (Izajáš 11:6–9) a slibuje další pěkné věci)

Pokud vás zajímá, zda se těmto slibům dá věřit, či co dělat, abychom patřili mezi „spravedlivé, kteří budou na Zemi přebývat navždy“ (Žalm 37:29), napište mi soukromou zprávu a já vám pomocí Bible odpovím.

setapouch

Jako vše to má své výhody i nevýhody, lze to užívat, využívat i zneužívat. Nicméně protože to nejde ukončit, převažují u mne nevýhody. Ne, nechtěl bych být nesmrtelný.

Mimochodem, co by se stalo, až by Slunce zničilo Zemi?

Minas

Ne, neměl bych důvod si užívat života a vše bych odkládal :)

lexx

takový byl původní záměr Stvořitele enemže prarodiče Adam s Evou neposlechli a smrt je mzdou hříchu

RyuzakiKate

Chci být Pán času!

anonym

Bylo by to k něčemu dobrý,myslel jsem na to.

bolak

A kdo tvrdí že nejsem?

Roman71

Za stávajících okolností fungování světa ne, ale po Armagedonu určitě :)
Na zemi budou totiž úplně odlišné podmínky pro život, než jsou nyní.

..a když se mi ta příležitost nabízí, tak jí využívám už nyní.
Potom se už nikdy nebude opakovat.
(Bible – Jan 3:16,17; Jan 17:3; Zjevení 21:3,4)