Avatar uživatele
annas

Chtěli byste bydlet na zámku?

V ČR jsou na prodej desítky zámků a jiných historických sídel. Některé jsou v dezolátním stavu, jiné už stačil předchodí majitel zrekonstruovat.
Mezi zámecké pány u nás patří: Karel Roden (herec), Dan Plovajko (mluvčí cestovní kanceláře Fischer), Ivan Pilip (exministr školství) aj.

Koupili byste zámek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, dudu, vagra, rynek878, anonym před 4992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Ne já tedy ne,já mám co dělat,abych uklidil 3+1,ještě uklízet zámek,to bych neměl čas, ani chodit na odpovědi.cz.

Nekoupil ani kdybych na něj měl prachy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Jedině v případě, že by do něj investoval někdo jiný a stejně tak někdo jiný uklízel 🙂
Článek odkud čerpáte jsem četla taky a měla jsem možnost navštívit Nové hrady u Skutče – pěkně se nadřeli než jej zrekonstruovali do dnešní podoby, ale výsledek stojí za to.
Doplňuji:

  • oprava – Nové Hrady u Skutče

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Ne,nechtěl.Pokud by mně moje peníze stačili,pomohl bych ty zdevastované opravit pro další generace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Na zámku bych bydlet nechtěl,spíš někde v krásné přírodě.Kdybych ale byl opravdu finančně na tom velmi dobře,chtěl bych se podílet na rekonstrukci nějaké barokní památky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

a tie náklady na vykúrenie, elektriku. Ešte upratovanie a údržba záhrady… Počkám do dôchodku, z toho to možno uplatím… 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chtela bych bylet na zamku,v jine dobe,v tehle nasi ne,ja bych se tam bala,ja se podivam na televizni noviny a bojim a bojim…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikinka2210

Já bych řekla že ne jsem ráda tam kde bydlím,jsem zvyklá na venkov.A zámek a muselo by to stát spoustu peněz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

strýc koupil zámek,kde bydlím,a kromě toho,že tu straší není o co stát,
jak odcházím z obědu na pokoj,tak než dojdu do bytu,mám zase hlad,a ještě jsem nebyl ani ve všech místnostech,
a hlavně nevěřím lidem,kteří u nás pracují,v česku není poctivost,můj druhý strýc v Italii nechá na stole peníze a za pár dní je najde,u nás se strácí i jidlo.aproč,když ti lidé dostávají plat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Bydlet na zámku je pro dnešní zhýčkané lidi dost nepohodlné. Veliké místnosti a vytápění.K obsluze takového sídla je potřeba hodně lidí. Náklady na údržbu a modernizaci.Kdo by vám v dnešní době nosil teplou vodu z kuchyně do koupelny. Zahradníci uklízečky stolníci. Dřívější majitel mněl svoje lesy,pilu, mlýn, pivovar,hospodářská zvířata. Na to musel být personál.Správce, mněl peníze z pronájmů zemnědělské půdy a hospodářství.Ptra­viny z vlastní výroby nemusel platit. Mnoho lidí bylo rádo že má plat a jídlo. Tak to nebyl problém.

před 4992 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek