Áďa11

Chtěli byste, aby se energetické nápoje neprodávali mladým ? (takže např. až od 18 let)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

Ne

Spíše ne – ale je mi to vcelku jedno, ať si každý svému zdraví škodí dle vlastní libosti – a čím je blbější, tím dřív…
😉

Další odpovědi
Lukáš Ondriš

Ne

Doplňuji:
Protože byse pak mohli rovnout zakázat chipsy,sušenky at­d..

Popina

Ne

Ne, protože zakázané ovoce chutná nejvíce 🙂..

anonym

Ne

Protože energetické nápoje nabízejí zajímavé promoakce.

briketka10

Ne

zásadně NE, protože nemohu pít moc
alkoholu a po energy drinku nejsem
unavená jen mám dobrou náladu skoro,
jako bych byla mírně opilá akorát, že
v něm je ten kofein, který povzbuzuje :))

Libuška123

Ne

Doplňuji:
Fuj, kdybych takhle viděla jít po ulici 5 14-ti letých puberťáků s pivem v ruce… tak bych asi potřebovala… záchranku…!!!

anonym

Ne

Ne-kdyby se zakázali, tak by je mladí začali pít mnohem více. Stejně tak jak na tom jsou cigarety a tráva.

Drap

Ne

Je mi to uplně jedno. Osobně takové věci nepiji. V anketě chybí další možnost.

Celander

Ne

Löwe

Ne

NelieM

Ne

Doplňuji:
Ať si s tím každý dělá co chce…

marci1

Ano

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=energetic­k%C3%A9%20n%C3%A1po­je

anonym

Ano

Doplňuji:
Je mi to jedno,ani nevím k čemu jim ty nápoje jsou,ale musí to bejt asi pěknej
sajrajt.

Jarosllav

Ano

Gazelka☺️

Ano

Magička

Ano

Panthe

Ano

Agneta

Libuška123 >>> Fuj, kdybych takhle viděla jít po ulici 5 14-ti letých puberťáků s pivem v ruce…►tak by to bylo v pořádku, protože pivo je zdravé:D
Energičáky by se neměly ani vyrábět, ale jak už říká gecco > SUPER odpověď!:D
Já kdybych vypila energičák – tak zezelenám, a 2 dny mně bude bolet hlava ► kdyby mi to v restauraci prodali jako „limonádu“► tak je zažaluji za ublížení na zdraví!