bolak

Chtěli byste aby byl ve vile Vyvolených i Michal Kolesa, myslíte že by měl šanci se tam dostat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud by tam byl, tak bych se i díval. Hlavně jak blbne ve vodě s ufounkem :)

Další odpovědi
zjentek

nevím jestli by měl šanci dostat se, ale potom, kdyby se to podařilo, by měl velkou šanci vyhrát

briketka10

já bych ho tam chtěla místo Ládi
byla by sranda :D
v noci po hororu jsem zapla první
kameru a oni měli párty, Nikol se
hodně opila a ve spánku si sedla
a vyčůrala se vedle postele potom
vlezla pod peřinu té druhé ta se
lekla a vylítla z ložnice nevím, jestli
se díváte, ale Martinovi to řekla pak
to utřela a šla spát k němu, dál nevím,
ale sleduju to online kvůli Vladkovi mám
ho ráda :D

ponovotny

ty tvoje odkazy na online kameru jsou zatrest ;) se musím sám v sobě bránit, abych na tu vocasovinu nekoukal. tím že tam dali toho Vladka tak to furt svádí. do prd°le s vyholenýma ;)

bolak

Kolesa do vily!!!!!!

ponovotny

jo tenhle Kole ;), jsem si to vůbec nespojil ;) no ten by je tam v té vile rozložil ;), bych koukal ;), to víš když je to jeden z nás tak to by byla povinnost ;) úplně si představuju, jak tam s nima sedí u stolu a vybalí na ně něco jako „Kdyby moje psychiatrička na kontrole usoudila že psychiatrická léčebna je nevyhnutelná, odvezla by osobně svým autem?“. To by se tomu tlusťochovi Tomášovi nafoula hlava a praskla, ten druhej tlusťoch by začal jezdit očima a za chvíli by zešílel, Vladko by dostal hysterický záchvat a ty slepice by se šli vzájemě podřezat na ha°zl ;)

bolak

Koukali byste se potom na ni, vy co se teď nekoukáte?

ponovotny

bych řekl, že je to marketingově výborný tah dát tam ty co už tam byli, akorát to bude fungovat teď a příště už to zase nikoho nepřtáhne

bolak

který čtyry myslíš, ty?

http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-kamera-1
http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-live-stream-2
http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-live-stream-3
http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-live-stream-4

:))) je to strašně návykový co? já se teda nekoukám jo, ale jen proto abych se mohl těšit na rekápko :)) jinak otázka se týkala Michala Kole a né těch co tam už byli, nebo Kole už tam byl? já teda nevim, ty předchozí 2 série jsem neviděl ani díl, takže možný to klidně je :)

ale snad víš kdo to je Michal Kole ne? ta legenda!!! v internetových vodách známý též jako žbluňk..

ponovotny

To od tebe není hezké, že sem zase dáváš ty odlazy. V noci jsem se vzbudil na záchod, pak jsem zapnul pc a byl jsem hrozně zklamaný, že ani jedna kamera nekoukala do ložnice a když mi došlo jak přemýšlím, dal jsem si facku, až jsem z toho usnul ;).
Kdo je Kole nevím a ani mi to snad nevadí ;).
Dneska se na to kouknu maximálně až za chvíli ;).

gagaga

me taky ten bolak zblbnul .. zatim jsem koukla jen jednou na tu kameru 1 :)
staci me ty vecerni zpravy z vily ..
ale seeeere me, ze tam nesel bol.

  • iv-

bolak

hele zas nemusim bejt všude :)

briketka10

jo jo bolak by tam byl dobrej :D

briketka10

ale, kdyby tam šel, tak by
mi bylo zas smutno určitě
by vydržel až do konce a co
bych si počala tři měsíce
bez něho :(

.

gagaga

on nam zdrhne vzdycky tak jak tak ..
alespon by jsme posilaly hlasy …