nikola94

Chtěli bychom poradit s narozeninovou oslavou…

Dobrý den, chtěla jsme se zeptat a i poprosit o radu :) Naše kamarádka slaví 2O narozeniny a my bychom jí ten den chtěli něčím zpestřit.....pro­blém je, že nevíme jak :( nemáte někdo zkušenosti s nějakým překvapením nebo rychlou akci ve smyslu, že si hledá dárek sama, nebo je podle indícií naváděna na daná místa…
Předem díky :)

Nejlepší odpověď
petra15

Udelejte ji „hvezdou“ ! „Bleskovou vichrici“ urcite jeste nezazila… Potrebujete jen cerveny koberec, asi 1 × 3m, pak par „novinaru“- ( 4 lidi s fotaky s bleskem)a ona musi byt privezena na to misto autem nebo taxikem–a pri vystupu to musi jit rychle…:-)

Další odpovědi
zzzzz

Zkuste ten geokešing, dáte ji souřadnice a může začít 😁