Chtěli by jste znát…

…jak dlouhou máte svíčku života ?

Nejlepší odpověď
rynek878

Nene,ani náhodou nechci znát délku mé svíčky života,mně stačí ty obyčejné světské starosti, jěště tohle do baráku.
Doplňuji:
jasně-má být ještě,sorry

Další odpovědi
Terryle

Ne. Buď bych se trápila tím, jak málo času mám a co všecko chci stihnout, nebo naopak bych měla depresi z toho, co budu celý ty roky dělat a jak možná budu ke konci bezmocná.
Život je krásnej právě v tom, že nevíme, co přinese…
„Nevím, co pro mě schovává budoucnost
Nevím, kam jdu a nevím odkud
Něco mě chrání a světlo mi svítí na cestu
Život stojí za to a nemusím vidět, jak skončí.“
(John Denver – Sweet Surrender)

Tuhle písničku omílám už pár dní a úplně přesně vystihuje můj názor na věc :o)

dudu

Tak zkuste tento prográmek., není to až tak úplnná blbina:
http://www.ves­tirna.com/www2/_s­mrt/index.php

Mili @

Má kamarádka na tohle věří, na osud a věci, kterým neunikneme, ať děláme cokoliv…
Já to beru sportovněji, i když někdy nevím nevím…
Jsou „náhody?“, které nevysvětlíš a nepochopíš!
Jako když na dva bratry jedoucí v autě spadne ve vichřici v jeden moment jeden strom a zabije je oba, i když kolem cesty je topolová alej… A spadne jen ten jediný strom!!! Je to náhoda nabo osud?
Stalo se na výpadovce z Prahy asi před 3–4 lety.
Nebo spadne dítě ze 6. patra a zachrání ho markýza nad kavárnou a kolem jdoucí chlap ho chytí, když padá z té markýzy…
To bylo včera nebo předevčírem…
A takových věcí je plno.
No a teď mudrujme, hlavy chytré…
Doplňuji:
Tak já mám ještě 21 let- no paráda!!!!
Teď jen aby to vyšlo, doprčic!!!!!

benaja

No,nikdy jsem to nechtěl vědět,ale dnes,prokrinda pána,DUDU,tak jsem to zkusil..!

aramah

Taky jsem to zkusila no a mám to za pár.Co mám dělat s těmi 4 roky co mi zbívají??? :DDD

anonym

Aby se jeden dozvěděl,že má už jenom vajgla?
Těžko.

janek66

Nechci.Až to se mnu sekne,to bude fajne…