Chtěli by jste zde být prezidentem republiky?

Plat je zde velmi slušný, máte na dlouhou dobu jisté zaměstnání, vše za vás udělají vaši podřízení, neutratíte peníze za ubytování, cestování, stravování, oblečení, celý plat si můžete uložit, dostáváte mnoho finančních darů, atd.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Raději budu žít svůj obyčejně neobyčejný život bez stresu a starostí a budu šťastná i spokojená.

Další odpovědi
Ar

Ne

Ne. Neumím krást pera a ani nevím kam bych je dával, když mám vitríny plné modelů letadel a aut.

Drap

Jiná možnost

A ty ?

led

Ne

Zabúdate na stratu súkromia, nemať voľno a byť sám, vždy je niekto nablízku. Počúvať reči, ktoré ho vôbec nezaujímajú a nerozumie im a tvárť sa pritom zaujato…

Katru7

Ne

martin14

Ne

Lukasy

Ano

Kdo by nechtěl brat prachy za ´´nic´´, jedine o co bych se musel starat by bylo aby mě někdo nezabil.

prkýnko

Ne

Ani omylem!