Kepler

Chtěli byste se podívat do Jeskyně obřích krystalů?

Kousek cizí planety v Mexiku!
http://www.pla­ytvak.cz/jesky­ne-obrich-krystalu-krasa-ktera-muze-zabit-frk-/tajemna-mista.aspx?c=A160504­_133338_tajem­namista_kuko

Nejlepší odpověď
Drap

Sice už nemám potřebu vidět a poznávat nové věci z celého světa, ale toto by mne opravdu lákalo.

Další odpovědi
yuko

Chtela, ale vzhledem k velkemu nebezbeci si vystacim s timto filmem.
Nemusim mit v zivote vsechno.

Psychotic

Jsem jediný, koho tvar „by jste“ bolí skoro jako kopnutí do rozkroku?

Odpověď zní: ani ne. Fotky mi stačí.

Kepler

Psychotic: mně zas bolí na tomto webu stupidní otázky jako ta tvoje:
Mají se před návštěvou zubaře čistit zuby?

Psychotic

Co je na tom stupidního?

talka

TY!!!