Vroudenspil

Chtěli byste ochutnat novinku, která se bude prodávat v McDonald's (hranolky s čokoládou)?

Známý řetězec McDonald's zavádí novinku – hranolky s čokoládovou polevou. Zatím budou nabízeny jen v Japonsku, v případě zájmu by se ale mohly objevit i v jiných zemích. Sladko-slaná pochoutka se začne prodávat příští týden.
http://tn.nova­.cz/clanek/to-je-teda-kombinace-mcdonald-s-zavadi-hranolky-s-cokoladou.html

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. Pouze jednou v životě jsem tam zašel a koupil si kafe. Víckrát v životě tam už nemusím.

Další odpovědi
anonym

Ne, nikdy jsem tam nenakupoval, nevidím v tom budoucnost.

UltraFan

Možná když budu mít zácpu, tak si to dám místo projímadla 😉

postcd

bude to asi velmi zdravé, tak radši ne

pucipuci

Sladké se slaným dohromady jím běžně, to si mohu udělat doma a nemusím nikam chodit.

lexx

pokud bude poblíž WC a zdarma…

lota

Tak to fakt teda ne.