Avatar uživatele
luckykubrt

Chtěli byste mít křídla jako andělé?

Já tedy ne. Špatně by se mi spalo na zádech. :D


Nikoliv by jste, ale byste…

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, dubraro před 2509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Občas by se křídla hodila. Ale máte pravdu s tím spaním, to by mohla být celkem na obtíž. A pak, v zimě by buď tlačila pod bundou nebo by na ně musel člověk vymyslet nějaký speciální oblek, aby mu na ně nešel mráz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ovšem, že ano! Nejlíp to vymysleli savci – bratři netopýři. Spí hlavou dolů, takže je křídla netlačí. Ještě to mají jako fajn spacák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
TomOdpovida

Já tedy jo 🙂 Mohl bych vzlétnout do nebe a nemusel bych do pekla 🙂

Upravil/a: TomOdpovida

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne, je tam riziko že tě skolí ptačí chřipka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ani ne, překážela by mi. A po létání netoužím.
Ale napadá mne – kde mají andělé ty mohutné svaly, které by tak velkými křídly pohybovaly? Pokud létají na jiném principu, např. magie nebo antigravitace, tak jim křídla jen překážejí.
Jsou i jiné hypotézy. Co když to vůbec nejsou křídla jako součást těla ale jen nejasně vnímaný obraz nějakého oblouku, z něhož postava vystupuje, dopravního prostředku na způsob hvězdné brány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jako anděl, s křídly a bez koulí? Ani ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ne, nesnáším čmelíky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na létání by to bylo super. Na spaní: buď ležet na boku, křídla mít odnímací a nebo bych musela spát na super měkkých obláčcích. 🙂
Jak spí andělé: https://www.fler­.cz/zbozi/jak-spi-andele-3513411

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bububabu

Z hlediska náboženství, andělé nikdy nespí protože spánek nepotřebují tak jako lidé! Záleží také na hierarchii, kde třeba andělé strážní stojí u nás dnem i nocí a chrání nás. Archandělé nás zase chrání před ďáblovou mocí atp. Lidé na zemi nemohou mít křídla protože nejsou na takové vysoké úrovni.
Zasloužit si křídla to by jste museli být hodně svatí a dobří a milující lidé aby jste byli hodni křídel, a i tak by jste je nikdy nedostali už tady na zemi, takže se nebojte že s křídly se vám bude špatně spát.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
still

Asi by se líp cestovalo z práce do práce :) Ale nechtěl! Jsem rád na zemi. Kdybych měl křídla, furt bych lítal v povětří a nevšímal bych si krás na zemi. Každý den objevím něco nového :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já určitě. Létání je krásný. Když jsem byl o pár let mladší, ale už starý na to abych to provozoval stále, zkusil jsem si to párkrát, u nás v Jeseníkách, na paraglajdu. Je to nádhera!!!
A se synem pak na větroni nad Pradědem a přečerpávačkou Dlouhé Stráně.
A při spaní by mi křídla nevadila, spím stejně na boku.
Ale nevím, co by na to říkala má žena. Abych vypadal jako anděl, to by asi nepřežila.:-)))

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

Aby jste věděli proč dávám palce tak ne proto, že s tím souhlasím, ale protože se mi líbí vaše odpovědi. 🙂 Samozřejmě spát se dá i vzhůru nohama, ale mně se dobře spí vleže. :D A nemám rád, když mně někdo opravuje, když to mám spisovně dobře ! :P

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek