Avatar uživatele
Kepler

Chtěli byste být nepolapitelným vykonavatelem spravedlnosti mimo zákon?

Kradoucím Arabům utnout ruku in ulna, podle jejich práva šaría. Násilníky zmrzačit, zloděje okrást, vrahy zabít. Nespravedlivě chudým pomoci, nespravedlivě bohatým přerozdělit jejich majetek a peníze. Já vím, utopie. Ale co kdybyste tu moc dostali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanny 2, sesednizkola před 3010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne – dost nerad bych rozhodoval o tom, co je spravedlivé a co ne…
😉
Už rozhodování podle definovaných zákonů je ošemetné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Něco jako Charles Bronson v Touze smrti?
Ne, ráda přenechám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

To bych musela být na milionu místech současně a stejně bych nestíhala. Děkuji za nabídku, nechci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jo jo,to bych chtěla,to by se mi fakt líbilo!!!
V momentě obletět celý svět a spravedlivě trestat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Rád bych tuto moc měl. Jsem si téměř jistý, že bych na to měl žaludek a jsem i přesvědčený o tom, že bych dokázal rozlišit správné od špatného.
Začal bych s čistkou okolo svého bydliště a postupně bych svou „působnost“ rozšiřoval dál. A až bych věděl co a jak, tak bych si trošku podíval na zoubek lidem jako je Klaus, Dientsbier, Šabatová a spoooustě dalším lidem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Když jsem byla malá, tak jsem chtěla být
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Edzcz_hO­bYA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Už jsem o tom uvažoval, že bych se stal něco jako robin hood (červenka se sklápěcí střechou). Bohatým budu brát a chudým dávat, a protože jsem chudej, začnu u sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nechtěl. Byla by to honička.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Jasne, ale ne jako povolani, ale jen pro sebe. Popravovat vrahy, za zmasilneni ustrihat pindoury, poslat na vozejcek nasilniky, to je preci spravedlive, nasili preci spravedlive neni takze i kdyby ty tresty spravedlive nebyli, nespravedlnost na nesprsvedlnost, takze bx vlastne stejne spravedlive mely byt i nespravedlive

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Mně takhle říkala vlastní manželka 🙂 Samozřejmě ironicky.

před 3010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

IceT, jak ty to děláš? (hledáš) 🙂

před 3010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Curro Jimenez byl seriál co dávali kdysi dávno v televizi, snad ještě před Robinem Hoodem, a taky jsem se na tuto postavu snad i tady na Odpovědích ptala:-)

před 3010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

chtělas být prostě mužem :)

před 3009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek