yedi

Chtěli by jsme si ze starých cihel udělat zídku vysokou cca 80 cm bez zdění, poradíte jak skládat cihly?

Pokud by to bylo možné, líbilo by se mi „vzdušné řešení“ s mezerami mezi cihlami.

Odpovědi
Toruk

Jestli tomu dobře rozumím, tak bez zdění- tím myslíte bez malty, na sucho. Počítáte s tím, že když se vám o 80 cm vysokou zídku poskládanou na sucho někdo opře, že vám spadne? Když to bude s mezerami, pravděpodobnost destrukce se zvyšuje, úměrně s velikostí mezer.

DDarent

jednu vedle druhý!!!

slad08

O
O O
O O O
O O O O
Stavte to asi takto jako pyramidu, akorát zeď nebude do špičky, ale rovná a do délky.