Diplivypli16

Chtěla sem se zeptat.V kolika letech jste poprvé začali chodit na akce,diskotéky atd..???

Chtěla sem se zeptat.V kolika letech jste poprvé začali chodit na akce,diskotéky atd..???za 2 měsíce mi bude 16 ale pro rodiče je to ještě celkem brzo.A nechtěji mě pustit vic než maximalně do 1 hodiny rano!Ale když tam chodí ještě mladší než jsem já!

Nejlepší odpověď
Braník

V 15

Doplňuji:
začal jsem jezdit od 15ti na bigbíty a rockovou muziku,kterou mám dodnes v žilách

Další odpovědi
Deli

Později než v 15

Když jsem šla prvně na disko, bylo mi za dva měsíce 17 let a chlapec, který mne doprovázel, musel slíbit, že do 23 h mne přivede domů. S cestou MHD přes celé město to znamenalo, že ve 22 h odejdeme. Hrát začínali ve 21 h. 🙂

Damiana

Dřív než v 15

Ve čtrnácti. Bratranec dělal DJ, takže mě „ohlídal“. Ale to nebylo zapotřebí. Rodiče věděli, že mi můžou už od dětství důvěřovat, neměli jsme nikdy problém a mě taky nenapadlo chovat se jak utržená že řetězu. Jo, kluci po mě pokukovali, to je jasné – díky líčení jsem navíc vypadala „dospěleji“, ale mě stačilo, že mi bráchanec pustil Pet shop boys a Depešáky:-) To mě tehdy odvázalo nejvíc.:-)
Jenže to byla „jiná doba“. Drogy nikdo neznal, alkohol se fakt mladistvým nenaléval, promiskuita nebujela tak jako dneska. Všechno bylo v zájmu bezpečnosti přece jen daleko lépe ohlídané. Takže se tvým rodičům ani moc nedivím – jestli jsou stejná generace jako jsem já.

ondra07

V 15

Doplňuji:
Záleží to hlavně na tvých rodičích, a pokud ti důvěřují a ty jim slíbíš, že přijdeš třeba do té 1 hodiny, tak tě příště pustí a za nějaký čas tě pustí i třeba do 2–3 hod. :)
Jen musíš dodržovat termíny a chovat se pěkně, ne, že přijdeš domů na mol :))

Anuket

V 15

No, poprvé jsem byla slavit přelom patnácti / šestnácti. Rodiče o tom nevěděli, ale dohlížela na mě starší ségra. A buď ráda, že tě pustí bez problému alespoň do jedné, to je krásné. Já v tvém věku měla být nejpozději v devět doma. 🙂 Ale když jsem byla s dospělou ségrou, tak jsem u ní „jakože spala na pyžamové párty s holkama“ – původně jsem nelhala, opravdu jsme to plánovaly, ale nepovedlo se to. 🙂

Musíš si získat důvěru rodičů. Choď v jednu domů a když uvidí, že jsi v pohodě, tak to postupně můžeš zkusit prodlužovat.

Kyta

V 15

Doplňuji:
jak bylo,napsáno,,do­držuj,pravidla dojdi domu,kdy ti rodice řeknou uvidí že jsi spolehlivá a za čas dojdeš domů o dvě hodky pozděj,,že ti to povolí,,a nebudou mít strach…Víš rodiče mají strach,,ty to nevnímáš,,ale chrání,tě,,až budeš mít děti,,pochopíš..ale to předbíhám:)

ahold

Později než v 15

Doplňuji:
Víš, dnes je opravdu jiná doba než bývala za mládí tvých rodičů. Ale ten rodičovský strach je pořád stejný. Ještě dnes se slyším: "Prosím tě, co by se mi mělo stát"A po čase moje mamka rezignovala se slovy: "Počkej, to poznáš až budeš mít svoje děti.
A měla pravdu.
Za nějaký čas jsem to stejné říkala svojí dceři a ona už to říká svým synům.

chachar1922

Později než v 15

Doplňuji:
Tak na diskotéky nechodím. Já chodím na fotbal. To jsem mohla začít sama od 15cti. Ale co se týče akciček a koncertů, tak to jsem byla jen na jednom fesťáku u nás ve městě a to jen do deseti hodin večera. S těma koncertama je to ale celkově lepší, protože s rodiči a s tetama se kterýma chodíme, posloucháme stejnou hudbu. Loni jsme byli na Hrady a zámky :) Letos jedeme na Topfest na Slovensko :) Nestěžuju si.

anonym

Ještě jsem nikdy nikde nebyl/a

Doplňuji:
Mně stačí si výjimečně zajít na obyčejnou vesnickou zábavu. Na diskotéce jsem nikdy nebyla, ale nějak toho nelituji.