Avatar uživatele
Diplivypli16

Chtěla sem se zeptat.V kolika letech jste poprvé začali chodit na akce,diskotéky atd..???

Chtěla sem se zeptat.V kolika letech jste poprvé začali chodit na akce,diskotéky atd..???za 2 měsíce mi bude 16 ale pro rodiče je to ještě celkem brzo.A nechtěji mě pustit vic než maximalně do 1 hodiny rano!Ale když tam chodí ještě mladší než jsem já!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

V 15

Doplňuji:
začal jsem jezdit od 15ti na bigbíty a rockovou muziku,kterou mám dodnes v žilách

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Později než v 15

Když jsem šla prvně na disko, bylo mi za dva měsíce 17 let a chlapec, který mne doprovázel, musel slíbit, že do 23 h mne přivede domů. S cestou MHD přes celé město to znamenalo, že ve 22 h odejdeme. Hrát začínali ve 21 h. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Dřív než v 15

Ve čtrnácti. Bratranec dělal DJ, takže mě „ohlídal“. Ale to nebylo zapotřebí. Rodiče věděli, že mi můžou už od dětství důvěřovat, neměli jsme nikdy problém a mě taky nenapadlo chovat se jak utržená že řetězu. Jo, kluci po mě pokukovali, to je jasné – díky líčení jsem navíc vypadala „dospěleji“, ale mě stačilo, že mi bráchanec pustil Pet shop boys a Depešáky:-) To mě tehdy odvázalo nejvíc.:-)
Jenže to byla „jiná doba“. Drogy nikdo neznal, alkohol se fakt mladistvým nenaléval, promiskuita nebujela tak jako dneska. Všechno bylo v zájmu bezpečnosti přece jen daleko lépe ohlídané. Takže se tvým rodičům ani moc nedivím – jestli jsou stejná generace jako jsem já.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ondra07

V 15

Doplňuji:
Záleží to hlavně na tvých rodičích, a pokud ti důvěřují a ty jim slíbíš, že přijdeš třeba do té 1 hodiny, tak tě příště pustí a za nějaký čas tě pustí i třeba do 2–3 hod. :)
Jen musíš dodržovat termíny a chovat se pěkně, ne, že přijdeš domů na mol :))

Upravil/a: ondra07

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

V 15

No, poprvé jsem byla slavit přelom patnácti / šestnácti. Rodiče o tom nevěděli, ale dohlížela na mě starší ségra. A buď ráda, že tě pustí bez problému alespoň do jedné, to je krásné. Já v tvém věku měla být nejpozději v devět doma. 🙂 Ale když jsem byla s dospělou ségrou, tak jsem u ní „jakože spala na pyžamové párty s holkama“ – původně jsem nelhala, opravdu jsme to plánovaly, ale nepovedlo se to. 🙂

Musíš si získat důvěru rodičů. Choď v jednu domů a když uvidí, že jsi v pohodě, tak to postupně můžeš zkusit prodlužovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kyta

V 15

Doplňuji:
jak bylo,napsáno,,do­držuj,pravidla dojdi domu,kdy ti rodice řeknou uvidí že jsi spolehlivá a za čas dojdeš domů o dvě hodky pozděj,,že ti to povolí,,a nebudou mít strach…Víš rodiče mají strach,,ty to nevnímáš,,ale chrání,tě,,až budeš mít děti,,pochopíš..ale to předbíhám:)

Upravil/a: Kyta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Později než v 15

Doplňuji:
Víš, dnes je opravdu jiná doba než bývala za mládí tvých rodičů. Ale ten rodičovský strach je pořád stejný. Ještě dnes se slyším: "Prosím tě, co by se mi mělo stát"A po čase moje mamka rezignovala se slovy: "Počkej, to poznáš až budeš mít svoje děti.
A měla pravdu.
Za nějaký čas jsem to stejné říkala svojí dceři a ona už to říká svým synům.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Později než v 15

Doplňuji:
Tak na diskotéky nechodím. Já chodím na fotbal. To jsem mohla začít sama od 15cti. Ale co se týče akciček a koncertů, tak to jsem byla jen na jednom fesťáku u nás ve městě a to jen do deseti hodin večera. S těma koncertama je to ale celkově lepší, protože s rodiči a s tetama se kterýma chodíme, posloucháme stejnou hudbu. Loni jsme byli na Hrady a zámky :) Letos jedeme na Topfest na Slovensko :) Nestěžuju si.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ještě jsem nikdy nikde nebyl/a

Doplňuji:
Mně stačí si výjimečně zajít na obyčejnou vesnickou zábavu. Na diskotéce jsem nikdy nebyla, ale nějak toho nelituji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek