ReHu

Chtěla jsem udělit nominaci za užitečnou odpověď, to mohou pouze zlatí a stříbrní uživatelé a admini. Nešlo to. Jak vám?

Za starší odpověď ohledně laminace.

Nejlepší odpověď
annas

Zkoušela jsem kliknout, otevřela se tabulka s povídáním. Na jednu variantu jsem klikla, ale pak se objevilo Error, takže zřejmě ještě nefunguje.

Další odpovědi
www

Teď jsem procházel dnešek, a řešilo se to tady už dopoledne, že jim to nechodí jak by mělo.
Tyto new stránky jsou DĚS ! Stejně mám nezbude než si zvyknout ☹

anonym

Ne,nešlo !

kapka

Nejde to, hází to error.