chtěla jsem se zeptat jestli mám nárok na přídavky na děti,když mám příjem 302817 kč a roční dzúčtovací dan 26325kč

životní minimum máme 11940 kč

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To vám nejlépe sdělí na kontaktním místě státní sociální podpory.
Ale s příjmem 25234,–Kč měsíčně bych se styděl o tu dávku žádat. Jsou rodiny, které mají příjem mírně nad hranicí životního minima a nic nedostanou a také žijí.
Potom se ti, co žijí na hranici životního nebo existenčního minima diví, že nikde nejsou peníze a musí se dělat úsporné balíčky. A ono ejhle kde ty peníze jsou.

Další odpovědi
roxy52

…teda nechápu,jak s takovým příjmem se ještě pídíte o dávkách na děti.Dám Vám dobrou radu- běžte mezi lidi,kteří čekají na sociální dávky a tam jim položte tuhle otázku.V tom lepším případě Vás ukamenují.A mě by Vás ani moc líto nebylo.

anonym

kdybych mohla dala bych vám deset palců,hamižnost je bohužel pro některé lidi prioritou