Chtěla jsem se zeptat jestli lidé kterým je 88let platí pobyt v nemocnici.Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

S největší pravděpodobností platí, pokud se na ni nevztahuje výjimka viz odkaz :
http://ferova­nemocnice.cz/prav­ni-poradna/platby-ve-zdravotnictvi-35/n-uhrada-regulacn-2284.html

Další odpovědi
Děda Louda

Jsou-li v nemocnici, platí za pobyt. Je to úplně stejné, jako když jim je 87 nebo 89 let.

tatanka

Zcela jistě platí, v dnešní době je to nastaveno tak, že pouze bezdom. neplatí jelikož se často nemají ani čím prokázat. Nicméně poplatek v nemocnici je vcelku nízký---,jídlo povlečení energie obsluhující personál atd.

hanny 2

Kromě bezdomovců a Cigánů,kteří si nechají vystavit doklad o hmotné nouzi,platí všichni.Teda nevím jestli i děti.