Haňučka 02

Beru antikoncepci. Týden před termínem menstruace jsem pila neustále vodu s citronem. Mohlo mi to menstruaci oddálit?

chtěla jsem se zeptat, je mozne, ze tím jak jsem pila vodu s citronem se mi muže ms oddálit, i přestože beru antikoncepci?

Nejlepší odpověď
annas

Je to možné, jak uvádí zdroj.

"Citron
Patří mezi jednu z nejznámějších potravin na oddálení menstruace. I když jsem se dočetla, že některým oddálil menstruaci až o týden a zaručeně funguje, já piju vodu s citronem každé ráno a menstruaci mám pěkně pravidelnou. Taky dejte pozor, abyste to s citronem nepřehnali a neosypali se.

Jak na to? Tři dny až týden před menstruací pijte 1 až 3× denně vodu z jednoho citronu (nebo snězte půlku citronu). Šťáva z citronu může být i oslazená cukrem nebo naředěná vodou. Pokud by se to nepovedlo a menstruaci byste dostali, i tak by měla být slabší."

https://www.la­dybio.cz/maga­zin/-clanky-funguji-babske-rady-jak-oddalit-mensturaci-html/

Další odpovědi
autacek

Nepravděpodobné.

Kelt

Já taky piju vodu z citronem a menstruaci jsem ještě neměl. Ale to piju jeden hrnek teplé vody s citronem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.