BEAES

Chtěla byste být jako vaše matka? Pro muže – otec?

Máte dobré vztahy?

Nejlepší odpověď
quentos

ani náhodou, jsem rád, že jsem (povahou) celej po mámě. Pokrevní otec byl blbý a líný a nezajímalo ho nic než žrádlo a televize :{(>
mám po něm akorát vzhled a postavu – což podle slov maminky neva, páč to prej je pěknej chlap

Další odpovědi
anonym

měly jsme dobré vztahy dokud žily,ale jsem svá a nechci nikoho kopírovat

myšpulín

Já určitě ANO 🙂
S mamkou mám moc dobrý vztah, je to skvělá mamča do pohody i nepohody, prostě MAMČA jak má být 🙂

hanulka11

Ani snad ne -jsem svá .

lerak14

v žádném případě-uchlastal se

GM

Ne, nechtěla.

Miroslavst

Ne, nechtěl. Když mě zastihla zpráva o jeho úmrtí tak jsem v práci říkal, že mi umřel otec a kluci se divili, „to říkáš jen tak?“
„No prostě jeden pán umřel, já ho ani pořádně neznal“.
A to co jsem slyšel od mámy, tak jen dobře.

salsa verde

nechtěla a bohužel se občas v některých situacích přistihnu že se chovám jako ona.

vecernice

Nechtěla a vzhledem k tomu,že ještě není konec,tak doufám že ani nebudu.

lorja

Mám svou mamku moc ráda a máme spolu hezký vztah.Chtěla bych být tak pohotová jako ona,ale jinak chci být sama sebou.

monkey

i když můj otec je dobrý člověk nechtěl bych být jako on,dusil bych totiž problémy v sobě a užíral se tím a byl hrdý požádat o pomoc.
já jsem já né kopie .