Iveta,7

Mám smysl začít s biatlonem? Je mi 13 a na běžkách jsem stála asi 2× v životě. Věnovala jsem se střelbě a atletice.

Dobrý den. Nevím jestli to má smýysl začínat s biatlonem. Jestli nemám zkusit jiný sport

Nejlepší odpověď
da ny

Tak, jste se nám slečno svěřila. Otázka je kde?
Vše, co Vás/tě bude těšit a nebudeš toho přetíženým otrokem, smysl má.
Třeba na krátký čas. Živit tě to asi nebude… Zkus, co ti libo je, na co se cítíš
a máte (rodiče) prostředky. Vždy toho můžeš nechat. :)

Další odpovědi
led

Kto neskusí, nezistí.
My nevieme, aké máš podmienky na šport, ako si športovo ctižiadostivá.

EKSOT123

U některých sportů je nutné začít brzy, ale u biatlonu asi ne. Navíc nějaké základy máš. (Četl jsem o jedné africké běžkyni, že ji ve 13 vyhodili ze školy, protože nenáviděla tělocvik a zvláště běh, no a řízením osudu z ní v 15 letech byla mistryně světa a později světová rekordmanka.) Ovšem jak píše Da ny, vrcholový sport vyžaduje hodně. Např. naše nejlepší M. Davidová pořád říká, že se sportem praští, aby mohla žít.

elkon

Za zkoušku nic nedáš. Když to nepůjde, zkusíš něco jiného.

Dochy

Zkus to. Podle toho co píšeš bys mohla mít slušný základ a jestli Ti sednou běžky uvidíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.