Lady

Chtela bych vyřešit problémy s pletí ale nevím jak

mám docela problémy s pletí a chtěla bych je vyřešit neví někdo jak? zkusila jsem různé věci ale skoro nic nezabírá

Nejlepší odpověď
alenka901

záleží o jaké problémy se jedná,pokud jde o akné a nic nezabírá doporučuji navštívit dermatologa ten vám určitě poradí,jako základ bych doporučovala omývat pleť heřmánkovým čajem to dceři moc pomohlo držím palečky a pamatujte není to jen o přípravcích ale i o životním stylu

Další odpovědi
Pája

no copak to tu máme dalšího mno mno XD já si pílinguju pleť a docela mi to pomohlo…nejlepší pílingovej ubrousek je drátěnka na nádobíXDXDXD to je sranda

Kykin

no jo holčičí problémy bych nechtěl mít…ale taky mám problémy s pletí a myslim že holkám hodně pomáhá make-up. a strašně se mi líbí holka která má vitrhaný obočí leskna rty a řasenku prostě přirozená krása.