Mejbilinka

Chtěla bych upravovat lidem jejich foto záměrně neprofesionálně, kam bych se řadila? Umělec?

Odpovědi
Kepler

To jako hrát si ve fotoshopu? Znám jednu amatérskou umělkyni, která si nejdřív nafotí svoje obrázky a má už při tom představu, co s nima udělá. Výsledky jsou prostě úžasné. Co a jak uděláš s cizími obrázky tě může zařadit jak mezi babraly, tak i umělce, záleží na výsledku.

mosoj

Salvador Dalí nechal lézt nabarvené nahé ženy po plátně a byl také umělec.

McArthur

Živnostník. Práce s fotografiemi je živnost volná.

Umělec obvykle pracuje s vlastními výtvory.

Bob Senklár

Diletant.