Chtěla bych ukončit živnost slyšela jsem že je to take drahá záležitost.Co po mě budou chtít všechny uřady????

Nejlepší odpověď
člověk

Na finanční uřad ohlásit ukončení
poté zajít na zdravotní pojišťovnu a domluvit se
navštívit OSSZ a nahlásit datum ukončení
a na závěr Živnostenský uřad.
a vaše povinost,do tří dnů,mít zaměstnání ,nebo se nahlasit na pracákuje
je to opačné,než při zakládání,a poté pozor příští rok při odevzdávání daňového přiznání,ale to ví učetní
JINÉ TO JE JESTLI PODNIKÁTE JAKO ODOBA PRÁVNICKÁ,TAM SE NAPŘED ŽÁDÁ OBCHODNÍ SOUD A ČEKÁ NA JEHO VYJÁDŘENÍ
a co vím neplatí se nic,možná jen na ŽU menší poplatek
Doplňuji:
JEŠTĚ JEDNA RADA,ŽIVNOSTENSKÝ LIST SI MŮŽETE NECHAT,JEK SE ODHLÁSÍTE NA FU A POJIŠŤOVNÁC­H,I KDYŽ NEPODNIKÁTE,

Další odpovědi
mosoj

Na živnostenském úřadě se platí 1000 nebo 2000 Kč. Podle toho co to bylo za živnost.
Neplatí se nic pouze při přerušení podnikání, ale to lze jenom na určitou dobu.