lalisasa

Jak se jmenuje film, kde byli loveni lidi-duchové, které bylo možno poznat podle červených očí?

Ten film, by se mel jmenovat neco jako krotitele duchů, lovci duchů (ve filmu hledali a lovili lidi, kteří byli duchové, poznali se tak, ze meli neco s ocima (asi cerveny oci). Byla tam i scena, kde byl ten clovek- duch na balkone. Bohuzel to je jediny co si pamatuju, koukala jsem na to jako mala a přišlo mi to dost strašidelný, davali to večer, myslim na Prima cool možná, ale nepodařilo se mi najit, jaky film to byl.

Odpovědi
Kelt

Tak byl film Krotitelé duchů. A možná bylo více dílů. Prostě si ten film najdi a pusť na youtube a budeš vědět sama. Nějaký tvůj zážitek třeba nikdo ani nezpozoroval v tom filmu.

Dochy

Kelt: Zrovna v Krotitelích duchů myslím nebylo třeba zjišťovat jaké má kdo oči… Jestli tedy někdo nenatočil ještě jiný film se stejným jménem…