jahudka_vlm

Chtěla bych si vytvořit své vlastní karty,bohužel nevím jak na to. Myslíte si, že mi to vytisknou někde dle mých potřeb?

Nejlepší odpověď
tom004

Používám program na tvorbu vizitek „Paper Galeria 4.2“ (možná už bude nová verze). Dají se v něm navrhnout mimo jiné, i etikety. Když v nich zvolíte „vlastní rozměry“,můžete do nich vložit jak texty,tak i grafické objekty. Potom už záleží na tom jakou máte tiskárnu (jakou gramáž papíru „zmákne“). Zkuste se podívat na www.galeriapa­pieru.pl,nebo si kupte sadu vizitek se stejným názvem. V balení je i instalační CD,nebo odkazy na stáhnutí programu zdarma. Používám ho víc jak rok,a jsem spokojen.

Další odpovědi
Dom Tailor

Záleží na tom, na co ty karty potřebuješ, jestli jen tak pro zábavu, tak si je můžeš vytisknout doma (když máš tiskárnu), jestli to myslíš ve smyslu třeba vlastních tarotových karet s vlastními ilustracemi, tak se určitě najde nějaká firma která ti je profesionálně provede, ale počítej s tím že to bude pěkně drahé… Konkrétní firmu ti bohužel neporadím, ale vyhledej firmu které je ve městě kde bydlíš… 😉